wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem zainteresowana zakupem roślin do stawu
Autor Wiadomość
Dagmara 
Nowy


Dołączyła: 08 Mar 2022
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2022-03-12, 17:21   Jestem zainteresowana zakupem roślin do stawu

Dzień dobry, znalazłam Twój adres mailowy oraz info ze jesteś z Gdańska na forum: oczka wodne. Obecnie jestem na etapie tworzenia stawu kąpielowego i szukam możliwości zakupu roślin podwodnych filtrujących wodę (np. Wywłócznik, moczarka, przęska) , może masz zbyt dużo w swoim oczku/stawie i chciałbyś się podzielić/odsprzedać (sama przyjadę i je wykopie) ewentualnie z chęcią oddam na wyminę piękną pąsowa dużą lilię wodną. Gdyby była taka możliwość to poproszę o kontakt telefoniczny. Dagmara Piotrowska 606988989
_________________
Dagmara
 
 
Maciej_F 
Nowy


Dołączył: 02 Lut 2022
Posty: 1
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: 2022-03-20, 23:30   

Witam .
A przez przypadek zobaczyłem tego posta . Może ze mną Pani zrobi "machniom" . Ja posiadam w Przywidzu stawik 1000m2 . Myślę że coś by się nałowiło w zamian za lilie wodne . Jeszcze go poznaje . Na pewno wystaje tatarak szrokolistny i sit rospierzchły , zarasta żabiściek (ale to chwast ) a nie wiem co rośnie w jego głębinach .
Maciej Frankowski
 
 
Dagmara 
Nowy


Dołączyła: 08 Mar 2022
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2022-03-21, 12:34   Dziękuję za info, poproszę o tel.

Maciej_F napisał/a:
Witam .
A przez przypadek zobaczyłem tego posta . Może ze mną Pani zrobi "machniom" . Ja posiadam w Przywidzu stawik 1000m2 . Myślę że coś by się nałowiło w zamian za lilie wodne . Jeszcze go poznaje . Na pewno wystaje tatarak szrokolistny i sit rospierzchły , zarasta żabiściek (ale to chwast ) a nie wiem co rośnie w jego głębinach .
Maciej Frankowski

Dzięki za info. Jeżeli możesz to poproszę zadzwoń do mnie lub jeżeli wolisz to podaj mi numer do siebie. Za tatarak dziękuję ale sit rospierzchly mogę przygarnąć w zamian za lilię
_________________
Dagmara
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny