wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w rozpoznaniu pasożyta
Autor Wiadomość
mucha1-92 
Początkujący


Dołączył: 24 Lut 2017
Posty: 11
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2017-05-04, 20:54   Pomoc w rozpoznaniu pasożyta

Witam pisałem już na forum w rozpoznaniu chorób wiem żę mam pasożyta Lerneoza walczę z nim już przeszło od roku jest trochę lepiej ale nie idealnie dowiedziałem się że jedyne skuteczne lekarstwo które jest już wycofane w polsce to neguvon zamówiłem z włoch za 200zł ale nie wiem jak mam je podać do jedzenia ?? czy do pokarmu ? gdzieś wyczytałem że stosuje się 10g na 1 ar ale w jaki sposób je podać ktoś pomoże :) :piwko: i jeszcze jeden problem łowiłem dzisiaj ryby na stawie i złapałem 2 duże japońce około 30cm zaniepokoił mnie ich ogon który wyglądał jak na zdjęciu ( jakieś glizdy które się ruszają) po naciśnięciu ogona zaczeły wyłazić więc je wyciągnąłem ale mnie to martwi jak to leczyć czy neguvon pomoże też na to i co to za robale ?? dodam tylko ze mniejsze karasie i inne ryby nie miały takich ogonów dziękuję za pomoc i pozdrawiam :piwko:




 
 
mucha1-92 
Początkujący


Dołączył: 24 Lut 2017
Posty: 11
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2017-05-05, 22:02   

a w tym temacie w ogóle tragedia dziekuję za pomoc szkoda czasu pisać na tym forum :-(
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny