wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Oczko Wodne - Czapla ?
Autor Wiadomość
cep 
Nowy


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-06-28, 19:04   Oczko Wodne - Czapla ?

Witam pisze z prosba o uzyskanie odpowiedzi co panuje nad moim oczkiem wodnym . Otoz przyszedlem z checia popatrzenia na rybki i ujrzalem taki widok ( Załączony obrazek ) . Co moglo spowodowac ze rybka byla poza woda ? czy mogla wyskoczyc ? Czy nad moim oczkiem grasuje czapla? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.


[ Dodano: 2016-06-28, 19:07 ]
OczkoWODNE,
 
 
Ryba2008 
Przyjaciel forum



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 652
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-06-28, 19:19   

W imieniu wszystkich Oczkomaniaków witam Cię cep w naszej społeczności i na początek chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat Twojego oczka wodnego. Podaj więcej szczegółów dotyczących oczka tj. długość, szerokość, głębokość, pojemność, z czego jest z robione, sposób filtracji wody itp. Z pewnością ułatwi to oczkomaniakom w przyszłości udzielić Ci trafnych i wyczerpujących porad i to za darmo. Miło nam będzie jak pokażesz zdjęcia. Pamiętaj, że jedno zdjęcie warte jest na ty forum = 1000 słów.

Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to wg mnie ryba wyskoczyła z wody i została na brzegu.

Ryba2008 :soczek:
_________________
Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Będziemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka. Bruno Ferrero
 
 
cep 
Nowy


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-06-28, 20:00   

Oczko ma wymiary okolo 3x2 filtra niestety nie ma poniewaz nie mam jak go zamontowac , zrobione jest z folii . Warto dodac ze w ten sam dzien w oczku lezaly 2 inne karasie ( te już w wodzie ) , ktore wygladaly identycznie jak te na zdjeciu z tą różnica ze mialy wszystkie łuski . Pytanie dlaczego rybka na zdjeciu byla tak ''obdarta'' ( Gdy przyblizymy zdjecie widac wlasnie kawalki tych łusek np na folii )
Czekam na więcej odpowiedzi
 
 
taniw 
Oczkomaniak


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 1164
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-06-28, 20:07   

Felis silvestris catus? Jak masz ryby to na filtr MUSI się znaleźć miejsce! Może to być nawet najprostszy filtr mechaniczny i króciutki strumyk.
 
 
cep 
Nowy


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-06-28, 20:13   

Dodam takze od siebie ze inni działkowicze mieli kiedys problem wlasnie z czapla ktora jak tylko dojrzala ich oczko często je odwiedzala . Myślalem nad pokryciem oczka siatką na noc , lub zamontowaniem strachu na wróble , tylko czy warto działać jeżeli nie mam pewnosci co sie dzieje nad oczkiem ? Czytalem ze wydry takze zostawiaja ryby na brzegu , lecz te rzekomo zjadają głowe i zostawiaja reszte a moja rybka byla cała lecz obskubana z łusek

[ Dodano: 2016-06-28, 20:19 ]
Czy gdyby to był kot to na rybce nie było by wiekszych sladow typu pogryzienia itp?
 
 
cep 
Nowy


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-06-30, 18:34   

Czekam na wiecej opinii na ten temat
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny