wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Artur
2014-06-28, 20:57
Koi w Krakowie
Autor Wiadomość
cebullka 
Uczestnik


Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 61
Skąd: okolice Krakowa
  Wysłany: 2014-06-25, 15:39   Koi w Krakowie

Zastanawiam się czy Ktoś mi podpowie gdzie w Krakowie kupić można karpie koi, mam na myśli zwłaszcza koi butterfly i platinum (a najbardziej te i te w jednym ;) ) ale nie tylko. Nie muszą to być japońskie ryby mogą jak najbardziej być euro koi - poprostu chciałabym podjechać i coś wybrać. MOże giełda zoologiczna przy balickiej? Widział Ktoś tam koi? - ja przyznam, że już bardzo dawno tam nie byłam a jak byłam to w czasach kiedy koi nie były mi jeszcze w głowie :-D
W moim ulubionym zoologicznym są tylko biało-różowe i żółte i brudno nakrapiane...
z góry dziękuję Ania

PS jeśli temat jest w złym miejscu to przepraszam
 
 
shiftman 
Hobbysta



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 445
Skąd: bestwina
Wysłany: 2014-06-25, 16:04   

cebullka, Oczywiście ze na tej giełdzie są KOI. I czasami możne się trafić naprawdę ładna sztuka za nieduże pieniądze wiec polecam. :)
_________________
Pozdrawiam Kamil:D
 
 
 
jacek placekkk 
Początkujący


Dołączył: 21 Sty 2013
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-06-25, 19:06   

Aniu giełda na balickiej jest spory wybór karpi i są bardzo tanie w każdy wtorek od godz 14 ale lepiej już być przed 13 żeby sobie coś wybrać ciekawego polecam :P
 
 
cebullka 
Uczestnik


Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 61
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2014-06-25, 19:38   

dzięki za odpowiedzi! Już żałuję, że nie zapytałam wczoraj- może bym zdążyła ;)
a bywają butterflye?
Może ma Ktoś zdjęcie karpika z balickiej...dla umilenia oczekiwania na wtorek (mam nadzieję, że najbliższy)

Ania
 
 
PIOTR.P 
Hobbysta



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 410
Skąd: GÓRY
Wysłany: 2014-06-26, 14:37   

Aniu masz jeszcze sklep zoologiczny w Wieliczce on też handluje na giełdzie we wtorki ,raz tam kupowałem a potem go spotkałem na giełdzie
tu masz telefon do gościa 606 508 155
_________________
GÓRAL
 
 
matheo 
Uczestnik


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-06-26, 17:15   

Ja też polecam giełdę na Balickiej , jest duży wybór i niskie ceny. (byłem kilka razy )
Rybki z giełdy :


A jeśli chodzi o zakupione tam koi butterfly :
 
 
 
cebullka 
Uczestnik


Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 61
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2014-06-26, 18:22   

Jeju ale jesteście mili! wielkie dzięki :cmok: za namiary i fotki. O koi w Wieliczce coś tam słyszałam ale żadnych konkretów - ale dzięki za telefon. We wtorek jestem obowiązkowo na giełdzie !!!- ten żółty motylek przecudowny może uda mi się na takiego trafić (ja jestem miłośnikiem karpików białych (takich platinum), żółtych i łaciatych z przewagą białego a jak mają połysk albo efekt rin-gin - no to ideał)
A one są polskiej hodowli? - tak sobie pozwolę zasypać pytaniami :)
dzięki Ania
 
 
matheo 
Uczestnik


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-06-27, 01:24   

Niestety raczej na 100 % nie są polskiej hodowli. Jest to import zapewne z Tajlandii gdyż są problemy z ich zimowaniem.

Dlatego z własnego doświadczenia polecam przynajmniej pierwszą zimę zabrać je do domu gdyż mogą nie przetrwać zimy pod lodem.
 
 
 
cebullka 
Uczestnik


Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 61
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2014-06-27, 04:07   

to teraz muszę zgłębić swoją wiedzę na temat tajlandzkich koi.
Zimować chyba zawsze będę w domu - przynajmniej takie mam założenie. Zeszła bym z tego świata zamartwiając sie o nie od października do kwietnia ;)
Ania

[ Dodano: 2014-06-27, 14:42 ]
PIOTR.P napisał/a:
Aniu masz jeszcze sklep zoologiczny w Wieliczce on też handluje na giełdzie we wtorki ,raz tam kupowałem a potem go spotkałem na giełdzie
tu masz telefon do gościa 606 508 155

telefon już jest nieaktualny! Jeśli dobrze zrozumiałam Państwo juz się nie zajmują karpiami koi
 
 
PIOTR.P 
Hobbysta



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 410
Skąd: GÓRY
Wysłany: 2014-07-01, 20:53   

cebullka !!!!!!! jak tam się udały zakupy dzisiaj na giełdzie Krakowskiej
_________________
GÓRAL
 
 
cebullka 
Uczestnik


Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 61
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2014-07-02, 04:51   

Byłam, zobaczyłam, zakupiłam :-D
Był jeden Pan z karpiami - raczej na oko polskimi, (na moje oko więc mogę się mylić) Pan miał jeszcze karasie jesiotry i szczupaki (?)
Co do karpi to większość jednobarwnych od białego przez żółty aż po pomarańczowy - mi sie nawet podobały i gdyby nie fakt, że mam juz takie, miejsce ograniczone a szukam białego a najlepiej to weloniastego :) to można kilka wybrać. Dodam, że Pan rybki do oczka ma przez cały rok a nie tylko krótki sezon maj/czerwiec
ja oczywiście kupiłam jednego - ( powrót z pustymi rękami do domu byłby dla mnie niewyobrażalnym cierpieniem ;) ) jest biały, "brokatowy", oczywiście z lekko prześwitującym różem ale wg mnie całkiem fajny. Postaram mu się cyknąć fotkę - choć jest bardzo przerażony i siedzi za filtrem ( na razie w akwarium kwarantannowym) ale skubnął w nocy co nieco więc mam nadzieję, że będzie lepiej.
pozdrawiam serdecznie Ania

[ Dodano: 2014-07-02, 10:29 ]
i zdjęcia. To taki bardziej karp niż koi ;-)




Ania
 
 
jacek placekkk 
Początkujący


Dołączył: 21 Sty 2013
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-07-02, 14:38   

Najwięcej jest własnie w maju początkiem jest dużo sprzedawców i wybór jest naprawdę duży a teraz już pewno mniej bo już lipiec
 
 
Pawel_Wad 
Nowy


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 5
Skąd: Wadowice
Wysłany: 2014-08-24, 23:30   

Witam :pa: . Podepnę się pod temat. Wiem ze na wiosnę łatwiej z dostępnością. W listopadzie będę miał nadmiar karasia kolorowego ze stawów byłby chętny.
_________________
Rybak
 
 
jacula 
Bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2014
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-08-25, 08:54   

Witam
A przy okazji gdzie w Krakowie kupię rośliny do oczka ?
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny