wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeczytajcie o moim stawie
Autor Wiadomość
Pawel Woynowski 
Moderator



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 1436
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-28, 10:50   

Owszem, trzeba było zacząć od fotografi. Bardzo podoba mi się obsada roślin w stawie, te gałęzie i korzenie powodują że wnętrze stawu wygląda naturalnie. Ale wybaczcie, nie pasuje do tego wnętrza i leśnego otoczenia stawu, ten beton okalający oczko i te betonowe chodniczki wokół. Całę życie spędzam otoczony betonem i asfaltem i mam tego serdecznie dosyć. Dlatego mogą nie podobać mi się tego typu oczka. Może najlepiej zobrazuje to WPIS do księgi gości mojej strony jaki, nomen omen, otrzymalem wczoraj. Może ten wpis wytłumaczy mój punkt widzenia.

A jeśli chodzi o wielkość oczek budowanych na folii to zeknij Molester na fotkę poniżej.

To staw wykonany na EPDM w drugim roku po uruchomieniu, to tylko fragment z widokiem na dom, większa jego część znajduje się poza kadrem. Ta folia wytrzyma 80 lat, bez żadnych napraw i konserwacji, sama gwarancja od producenta to 25 lat.
_________________
Pozdrawiam, Paweł Woynowski
 
 
konrii
Początkujący


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 11
Wysłany: 2006-08-04, 13:22   

AurorA napisał/a:
Właśnie wymieniam zgniłe rollbordery na murowany kamień i wiem że to wytrzyma dłużej niz 3 lata

a pomalowałeś te drewienka? ja mam pomalowane Drewnochronem i już chyba 4 rok sie trzymają
 
 
AurorA 
Administrator
oczko wodne 5 m3



Pomógł: 270 razy
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 10659
Skąd: Brwinów k/Wa-wy
Wysłany: 2006-08-04, 15:55   

Jasne że malowałem.
_________________
pozdrawiam arek
---------------------
oczko wodne żaden problem
PORADNIK PORTAL SKLEP
 
 
maruder
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-06, 14:34   

Paweł napisał/a:
...nie pasuje do tego wnętrza i leśnego otoczenia stawu, ten beton okalający oczko i te betonowe chodniczki wokół


rosliny i dekoracje rzeczywiscie ladne, ale poki beton nie jest zamaskowany kamieniami (a nie wiem, czy pomoze to w zlikwidowaniu jego kanciastej bryly(?)) to jednak wyglada to na adaptacje basenu, a nie na staw...
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny