wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ściezka ogrodowa
Autor Wiadomość
szopen 
Hobbysta



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 401
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2009-08-25, 23:15   

Ale zrobiła się poważna dyskusja. Witam zainteresowanych i na początku powiem, że dzisiaj owszem, wszystko można kupić, dać sobie zrobić itd. Wic polega na tym, że jeszcze tak nie dawno tych możliwości nie było. A po za tym, jak ktoś ma takie hobby, to niech sie pobawi. A teraz poważnie. Moje kostki w kształcie koniczynki, wykonane z masy betonowej jak podałem, sprawują sie znakomicie i nie szkodzi im, ani lato, ani zima, ani chodzenie, ani jeżdżenie po nich. Jednym słowem są bardzo mocne. Kiedy je wyjmować z formy ?.. No niestety, jak nieco stwardną. Ja wyjmowałem swoje nie wcześniej niż po trzech dniach. Nie przeszkadzało mi to, gdyż miałem dużo foremek i za jednym "betonowaniem", najczęściej w sobotę, ulewałem sobie kilka m2 kostek, jak również kilka obrzeży. Ale do rzeczy. Wstawiam jeszcze zdjęcie ważnego elementu o którym wczoraj zapomniałem. Są to po prostu dwa półkola, którymi regulujemy stopień wibracji.



Pozdrawiam Antoni !!
_________________
ANTERMOSZOP
 
 
deelfino 
Początkujący


Dołączyła: 15 Cze 2008
Posty: 23
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2009-08-26, 09:49   

Im bardziej powazna dyskusja (co oczywiście bardzo dobre) tym bardziej sobie zdaje sprawe, że to jednak nie takie hop-siup....
Ze ścieżynka może i bym sobie poradziła ale chyba trzeba będzie trochę kasy odłorzyc i kogoś zatrudnić do zrobienia podjazdu....
 
 
Bajbas
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-26, 10:49   

sebastianrost napisał/a:
Wszystko zależy do czego ma być kostka i jakie ma mieć kształty.W sklepach nie kupisz ksztaltu rybki czy jaszczurki ja chce zrobić kilkadziesiąt szt kostki i kolo oczka może blisko kaskady ułożyć jakiś fajny orginalny wzorek wiec metoda Antoniego w 100% sie sprawdzi

ktoś mówił, że to forum fajne, bo nie tylko wazelina, więc apeluje: nie rób tego!!!!
ale wolnoć Tomku w swoim domku.
Daj fotki, zobaczymy może mnie cepelia do dzieł sztuki zraziła :P
Pozdro, Bajbas

PS. [/quote] "Przed wojną" brukarze nazywali to trambówką ;) . Ja też używam tego do zagęszczania gruntu.[/quote] no człowiek się całe życie uczy.
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny