wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przebudowa oczka
Autor Wiadomość
Pawlak 
Oczkomaniak



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 852
Skąd: Władysławowo
Wysłany: 2009-02-13, 14:04   

Wykorzystaj do maxa miejsce bo później będziesz żałował tak jak ja :)
_________________
https://wizjonerbezwizji.blogspot.com/ Mój Blog osobisty.
http://ogrodwodny.blogspot.com/ Mój blog o oczkach wodnych.
 
 
 
barteknam 
Bywalec



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 261
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2009-02-13, 16:22   

no raczej zabronione bo rodzice kiedy zobaczyli to co zaznaczyłem i co jest widoczne na zdjeciu to nie za bardzo byli za , powiedzieli że za duże ale po namowie jest dobrze ,a i jeszcze widac na wcześniejszym zdjęciu że na ogródku nie ma za duzo miejsca a ja lubie trawnik 8)
_________________
Pozdrawiam Bartek
Galeria zdjęć mojego oczka i ogrodu
 
 
 
Pawlak 
Oczkomaniak



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 852
Skąd: Władysławowo
Wysłany: 2009-02-13, 16:29   

w piłkę i tak tam nie pograsz :P to jak będziesz kopać to zrób większe może nie zauważa :-D
_________________
https://wizjonerbezwizji.blogspot.com/ Mój Blog osobisty.
http://ogrodwodny.blogspot.com/ Mój blog o oczkach wodnych.
 
 
 
barteknam 
Bywalec



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 261
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2009-02-13, 17:42   

tak bym zrobił ale we wrzesniu mieliśmy wypadek samochodowy i przez ten wypadek mam złamaną kość udową i niestety ale mój tato musi kopać to oczko (sam bym wykopał ale rodzice młówią że jak mi wyciągną metal z nogi to wtedy dopiero :x ) no wiec zgodziłem sie na to żeby mój tato kopał bo najlepiej według mnie kopac teraz a nie w wakacje bo teraz jeszcze rosliny są w śnie zimowym i nie rosną ale myśle że zgodzi się wykopac wieksze , w trakcie kopania 8)
_________________
Pozdrawiam Bartek
Galeria zdjęć mojego oczka i ogrodu
 
 
 
Mazur 
Oczkomaniak


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 1278
Skąd: z Mazur
Wysłany: 2009-02-13, 18:01   

barteknam napisał/a:
tak bym zrobił ale we wrzesniu mieliśmy wypadek samochodowy i przez ten wypadek mam złamaną kość udową i niestety ale mój tato musi kopać to oczko (sam bym wykopał ale rodzice młówią że jak mi wyciągną metal z nogi to wtedy dopiero :x ) no wiec zgodziłem sie na to żeby mój tato kopał bo najlepiej według mnie kopac teraz a nie w wakacje bo teraz jeszcze rosliny są w śnie zimowym i nie rosną ale myśle że zgodzi się wykopac wieksze , w trakcie kopania 8)


powiem krótko sadysta :evil: jak śmiesz wykorzystywać ojca, mało się napracował ? wyzdrowiejesz to se wykopiesz albo poproś kumpli chociaż wątpię czy machną łopatą jak obok będzie stał inżynier obserwator, ja za taką propozycję popędziłbym syna na cztery wiatry to po prostu ... żeby tak delikatnie niegrzeczność wykożystywać ojca a emocje po tym jak zobaczyłem ile masz lat.
Sorki ale źle reaguję obijboków.
 
 
barteknam 
Bywalec



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 261
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2009-02-13, 18:10   

no niewiem ja WSZYSTKO robie na tym ogródku tato nic tam nie robił od jakiś 5 lat wiec jak cos zrobi raz na piec lat to NIC mu sie nie stanie i WYPRASZAM SOBIE ROBIENIE ZE MNIE NIEROBA !!! pracowałem cały sezon wiśniowy na wiśniach zbierałem je i tyle nazbierałem że moge kupić folię i cały osprzet do oczka a tu takie nie zorzumienie :(( cztery miesiące siedziałem w domu i dopiero od 2 lutego poszedłem do szkoły :brawo: za taki post.

jest zdjęcie z tamtego roku na którejś stronie z tego tematu wszystko!! oprócz magnolji i brzoskwini posadziłe sam!! większość za MOJE pieniądze i chce powiedzieć że nie dostaje kieszonkowego!!


może sprostowanie do pierwszego postu 17:42 wybłagałem tate na wykopanie tego oczka !!!! :evil:


... a nie zgodziłem się żeby kopał
_________________
Pozdrawiam Bartek
Galeria zdjęć mojego oczka i ogrodu
Ostatnio zmieniony przez samuraj 2009-02-13, 19:29, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
melek 
Przyjaciel forum


Pomógł: 61 razy
Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 1998
Skąd: Pobiedziska
Wysłany: 2009-02-13, 18:18   

Ja Ciebie doskonale rozumiem. I też tak bywa ,że czasami sobie z czymś nie poradzę to wołam tatę do pomocy. Dla mnie to jest normalne. A co do oczka to staraj się o jak największe ;)
 
 
Mazur 
Oczkomaniak


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 1278
Skąd: z Mazur
Wysłany: 2009-02-13, 18:40   

Mi nie chodziło o pieniądze a o kopanie wspólnie z ojcem owszem ale ojciec sam to przesada po prostu trzeba nauczyć się współpracować a nie wykożystywać ojca jako tanią siłę roboczą do kopania, rób co chcesz nie jesteś moim synem ale ja bym Ci nie kopał razem tak pomóc tak ale nie sam ojciec to wyzysk nie żal Ci ojca ?
a zresztą co ja tu będę umoralniał rób co chcesz.
 
 
barba50 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 254
Skąd: Warszawa/Czarnów
Wysłany: 2009-02-13, 18:46   

Bartek ! Ojcu wyjdzie na zdrowie jak popracuje przy kopaniu - nie martw się ! Tylko zaplanujcie wszystko starannie (tj. miejsce składowanie urobku, drogę dojazdu itd.) Czasami
warto składować urobek dalej od oczka. Namawiam też do zakupu plandeki by zakryć wykop na wypadek ulewy - to nie jest drogie. Przy pracach, które nie przeciążą zbytnio Twojej nogi możesz też pomagać. Tak czy inaczej pamiętaj o rehabilitacji nogi po złamaniu.
_________________
Pozdrawiam . Tomek
 
 
 
barteknam 
Bywalec



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 261
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2009-02-13, 18:52   

ale chyba nie przeczytałeś w całości mojego postu bo pisze w nim że jestem po wypadku i mam złamaną PRAWĄ nogę nowięc chyba nie moge kopąc oczka !!!!!!! tato tylko wykopie dziure w ziemi nawet nie całą bo to jest w miejscu starego oczka i położy folję już RAZEM ze mną a całe okładanie kamieniami wsadzanie rosłin budowanie strumyka i dbanie o nie już ja SAM !!
_________________
Pozdrawiam Bartek
Galeria zdjęć mojego oczka i ogrodu
 
 
 
barteknam 
Bywalec



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 261
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2009-02-13, 18:53   

ten post wyżej jest do Romana
_________________
Pozdrawiam Bartek
Galeria zdjęć mojego oczka i ogrodu
 
 
 
barteknam 
Bywalec



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 261
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2009-02-13, 18:54   

barba50, dziekuje za tą wypowiedź
_________________
Pozdrawiam Bartek
Galeria zdjęć mojego oczka i ogrodu
 
 
 
AurorA 
Administrator
oczko wodne 5 m3



Pomógł: 270 razy
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 10659
Skąd: Brwinów k/Wa-wy
Wysłany: 2009-02-13, 19:30   

Bartek nie musisz się tłumaczyć to normalne ze po złamaniu nogi nie możesz kopać.
Z oczkiem nie musisz się aż tak spieszyć to mały wykop wiec da radę zrobić w 1 dzień - można z tym poczekać do kwietnia - rośliny dopiero wtedy zaczynają startować.
_________________
pozdrawiam arek
---------------------
oczko wodne żaden problem
PORADNIK PORTAL SKLEP
 
 
barteknam 
Bywalec



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 261
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2009-02-13, 19:36   

jak u mnie juz tulipany wystartowały , a poza tym nie mage tyle czekać 8) bo w kwietniu mam egzaminy do szkoły sredniej i kwiecień odpada , jak najszybciej chce się pozbyc tej sztucznej formy
_________________
Pozdrawiam Bartek
Galeria zdjęć mojego oczka i ogrodu
 
 
 
JAREK G 
Administrator
Oczko 10m3



Pomógł: 118 razy
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 5184
Skąd: CZESTOCHOWA
Wysłany: 2009-02-13, 20:04   

barteknam, Tak jak piszę Arek, to jest kopanie na jeden dzień a teraz idzie zima :P spokojnie możesz jeszcze miesiąc poczekaj i radzę tak jak wszyscy kop ( tata) jak największe :P
_________________
Pozdrawiam Jarek
Moderator to też człowiek,więc nie utrudniaj mu życia ;)
OCZKO WODNE JARKA G
OGRÓD JARKA
 
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny