wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje oczko. Wykop
Autor Wiadomość
Pawel Woynowski 
Moderator



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 1436
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-04-26, 08:57   

dolar35 napisał/a:
mam jeszcze takie pytanie. Zamówiłem folie o gr 1,5 z PCV jednowarstwową ale gośc jest troche nie poważny bo czekam na nią juz 2 tyg i jakos jej nie widze. Co do niego dzwonie to juz do mnie jedzie i za góra 2 godz bedzie u mnie :/ Wiec nie ma innego wyjscia tylko zamawiam u kogos innego.

Dokładnie, nie solidny dostawca, to i w razie jakiś późniejszych problemów z folią, mogą być kłopoty np z reklamacją. Folia musi mieć gwarancję producenta i atest dopuszczający. Dobra folia, ma gwarancję na uszkodzenia atmosferyczne (promieniowanie UV, mróz) na co najmniej 25 lat.
Cytat:
Czy wystarczy mi folia 1mm grubosci 2 warstwowa bo jest sporo tansza. Jesli natomiast bedzie za slaba to wole kupic grubszą i na dluzej.

W zupełności, nawet wydaje mi się ze jest za gruba. Do Do oczka o takich wymiarach jak Twoje w zupełności wystarczy grubość 0,8 mm. U mnie taka folia funkcjonuje bezproblemowo od ponad 15 lat. Grubość folii dobiera się do wielkości oczka. Gruba folia trudno się w małych oczkach układa. Powstają fałdy które trudno jest poprawnie ułożyć (płasko). TUTAJ masz namiary na producenta tej folii. Tak nawiasem mówiąc towar tani to nie znaczy, że będzie dobrej jakości. To inwestycja na kilkanaście, jeśli nie na kilkadziesiąt lat, trzeba więc wszystko dobrze przemyśleć, żeby później nie było problemów. Naprawa folii za kilka lat będzie dużo bardziej pracochłonna i droższa niż wybudowanie nowego oczka.
Nie śpiesz się, wyślij do ich zapytanie ofertowe, a w tym czasie popraw kąt nachylenia brzegów. TUTAJ masz wskazówki, jak to poprawnie zrobić.
_________________
Pozdrawiam, Paweł Woynowski
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny