wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Bocian
Autor Wiadomość
doris144 
Nowy


Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2010-04-09, 17:59   Bocian

Witam!
Mam dośc duże oczko ok 30X20 m dosadzam rosliny, ale ryby mam juz od dwóch lat. Mam kilka karpi koi reszta to karasie. Wczoraj przygladałam sie, jak bocian spaceruje brzegiem oczka i udawało mu sie co jakis czas złapać małą rybke, wiec nie robiłam z tego problemu, bo małych rybek mam dobrze ponad 300, tak mi się karasie rozmnożyły, ale jak mi wyłowił karasia tłustego, długości bocianiego dziobu, to mną wstrząsnęło. ale jak się zajął konsumpcją, to zrobiło mi się szkoda bociana, bo nie mógł połknąć i ogon wystawał mu z gardła, ech ciężko było na to patrzec, ja sie męczył, wypluwał, siekał dziobem i znowu połykał, a ogon się nie mieścił. po kilku powtórzeniach poleciał do gniazda i tam dalej wypluwał i połykał, mam nadzieję, ze mu się nic nie stało. A co do rybek, to najpierw się cieszyłam, ze przylatuje czapla, bo zawsze to naturalnie się przetrzebią, ale teraz dołączyły dwie mewy, czy to rybitwy, no i bociek a zaraz pewnie dołączy jego pani, potem dzieci to nie wiem, czy nie bede musiała dorybiac stawu? Widziałam jak jeden bocian posilał się przy moim stawie a drugi chciał się przyłączyć, to ten pierwszy go pogonił. Świetna sprawa, taka obserwacja przyrody. Miał ktos z Was podobne problemy z bocianami?
 
 
AurorA 
Administrator
oczko wodne 5 m3



Pomógł: 270 razy
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 10659
Skąd: Brwinów k/Wa-wy
Wysłany: 2010-04-10, 00:03   

http://fotogalerie.pl/galeria/teresar7392
http://forum.oczkowodne.net/viewtopic.php?t=878

znalazły sobie stołówkę - mogą wszytko wyjeść
_________________
pozdrawiam arek
---------------------
oczko wodne żaden problem
PORADNIK PORTAL SKLEP
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny