wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o produktach
Autor Wiadomość
AurorA 
Administrator
oczko wodne 5 m3



Pomógł: 270 razy
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 10659
Skąd: Brwinów k/Wa-wy
Wysłany: 2009-03-27, 21:03   Opinie o produktach

Każdy z forumowiczów uprawia w oczku jakieś rośliny czy używa jakiegoś sprzętu, pokarmów, preparatów itd.

Zachęcam wszystkich do dodawania opinii o produktach na stronie
http://sklep.oczkowodne.net/

Myślę że takie opinie zebrane w jednym by wielu osobom pomogły. W tej chwili baza produktów nie jest jeszcze kompletna ale jest stopniowo uzupełniana.

Obecnie aby dodać opinię wystarczy po prostu wybrać produkt i napisać (anonimowo bez rejestracji). Funkcja taka będzie aktywna dopóki mnie nie namierzą roboty które zaczną wpisywać informacje o powiększaniu i przedłużaniu rożnych części ciała. :P
Później będzie się trzeba zalogować do dodania opinii.

tu przykładowe opinie:
http://sklep.oczkowodne.n...ch-wodnych.html

tylko nie róbcie błędów bo administrator nie ma żadnej możliwości ingerencji i poprawiania opinii - może ją tylko zatwierdzić lub odrzucić.
_________________
pozdrawiam arek
---------------------
oczko wodne żaden problem
PORADNIK PORTAL SKLEP
 
 
killer1558 
Przyjaciel forum


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 2634
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2009-03-27, 23:05   

to znaczy że dyslektykom wstęp wzbroniony :hehe: :lol:
zaraz coś napiszę :) jak znajdę temat :)
_________________
Pozdrawiam-Marek
Oczkomaniacy są bez serca :hehe:
Oczko wodne i otoczenie

Makrofotografia
 
 
 
AurorA 
Administrator
oczko wodne 5 m3



Pomógł: 270 razy
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 10659
Skąd: Brwinów k/Wa-wy
Wysłany: 2009-03-28, 21:13   

Coś mała aktywność :-(
_________________
pozdrawiam arek
---------------------
oczko wodne żaden problem
PORADNIK PORTAL SKLEP
 
 
JAREK G 
Administrator
Oczko 10m3



Pomógł: 118 razy
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 5184
Skąd: CZESTOCHOWA
Wysłany: 2009-03-28, 21:26   

Ja dałem komentarz już wczoraj do tego co kupiłem ( napowietrzacz Sera Air 550 ) z czystym sumieniem bez żadnej ściemy mogę polecić każdemu :good:
Ps. Znam jeszcze kilka roślin i produktów które można polecić z czystym sumieniem , ale nie kupowałem ich Arek u Ciebie w sklepie :???:
_________________
Pozdrawiam Jarek
Moderator to też człowiek,więc nie utrudniaj mu życia ;)
OCZKO WODNE JARKA G
OGRÓD JARKA
 
 
 
AurorA 
Administrator
oczko wodne 5 m3



Pomógł: 270 razy
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 10659
Skąd: Brwinów k/Wa-wy
Wysłany: 2009-03-28, 21:52   

JAREK G napisał/a:
Znam jeszcze kilka roślin i produktów które można polecić z czystym sumieniem , ale nie kupowałem ich Arek u Ciebie w sklepie


nie chodzi o to gdzie kupowałeś - konkretny produkt jest wszędzie taki sam
jak wykopałeś kaczeńca w rowie i jesteś zadowolony bo ładnie rośnie to napisz że jest ok a jak Ci się nie podoba to napisz że nie polecasz bo np. za bardzo się rozsiewa, nie przezimował itp.

chodzi o prawdziwe opinie o produktach zarówno pozytywne jak i negatywne aby ułatwić oczkomaniakom wybór

ja jak coś się nie sprawdza bo np. się psuje to wycofuje produkt ze sklepu i staram się nie wprowadzać totalnego badziewia np. wielu producentów namawia mnie na wprowadzenie sztucznych lilii wodnych w super cenach, ale tego nigdy nie dodam choćby było klientów nie wiem ilu :P

przy przenoszeniu produktów ze starego sklepu do nowego około 200 produktów musiało się pożegnać ale dochodzą ciekawsze nowości
_________________
pozdrawiam arek
---------------------
oczko wodne żaden problem
PORADNIK PORTAL SKLEP
 
 
Mazur 
Oczkomaniak


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 1278
Skąd: z Mazur
Wysłany: 2009-03-29, 10:59   

Cytat:
[quote="AurorA"]
ja jak coś się nie sprawdza bo np. się psuje to wycofuje produkt ze sklepu i staram się nie wprowadzać totalnego badziewia np. wielu producentów namawia mnie na wprowadzenie sztucznych lilii wodnych w super cenach, ale tego nigdy nie dodam choćby było klientów nie wiem ilu :P


a to moim zdaniem błąd Ty masz zarabiać a nie patrzeć na gusta, to popyt powinien decydować o towarze i jeśli ludziska chcą badziewo to to badziewko powinno być u Ciebie, ja nienawidzę chodzenia po sklepach więc zawsze wybieram ten gdzie jest wszystko by nie biegać i szukać taki sklep zapamiętuje się. W moim żarnonie najlepszy sklep jest taki który ma np. kompletny asortyment gumowy od dętki do prezerwatywy.
 
 
AurorA 
Administrator
oczko wodne 5 m3



Pomógł: 270 razy
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 10659
Skąd: Brwinów k/Wa-wy
Wysłany: 2009-03-29, 13:49   

Roman, pamiętam że już raz mi taką rade dawałeś i na pewno ma to uzasadnienie ekonomiczne, ale robię po swojemu choć staram się aby produkty z każdej kategorii występowały w 3 grupach cenowych czyli i tanie, średnie i drogie.

Ostatnio powstało parę podobnych sklepów gdzie na maksa rozszerzają asortyment i na przykład dodając tez akwarystykę i sprzęt ogrodniczy , ale to robi się z tego mydło i powidło.

przykład: mały sklepik w dzielnicy biurowej w Warszawie prowadził sprzedaż kanapek - kanapki były dobre, wszyscy pracownicy z pobliskich biur przychodzili tam po kanapki.
Interes szedł świetnie i wszyscy byli zadowoleni do czasu aż właściciel zaczął rozszerzać asortyment. Po wprowadzeniu gofrów, lodów i zapiekanek firma padła. :P
_________________
pozdrawiam arek
---------------------
oczko wodne żaden problem
PORADNIK PORTAL SKLEP
 
 
Mazur 
Oczkomaniak


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 1278
Skąd: z Mazur
Wysłany: 2009-03-29, 14:12   

To ma uzasadnienie, podejżewam że stała klieneta od kanapek straciła cierpliwość przy wydłużających się kolejkach np. tłok dzieci po lody, we szystkim trzeba mieć umiar ale asortyment do oczka warto mieć różny dla wymagających klientów i dla laików początkujących kupującech na początku nawet atrapy roślin do oczka, fama powinna brzmieć ,,tam dostaniesz wszystko do oczka wodnego'' a to najlepsza reklama jeden drugiemu poleca, ale sam najlepiej ocenisz zainteresowanie klientów, pewnie że nie można przegiąć jak zawsze potrzebna intuicja na popyt.
 
 
maciek65 
Nowy


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: z warszawy
Wysłany: 2009-11-11, 18:14   

wie ktoś jak wygląda przesyłka jak zamawia sie rośliny na sklep.oczkowodne.net? jak rosliny sa pakowane? :good:
_________________
mkarpowicz;-}
 
 
AurorA 
Administrator
oczko wodne 5 m3



Pomógł: 270 razy
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 10659
Skąd: Brwinów k/Wa-wy
Wysłany: 2009-11-12, 02:23   

http://www.sklep.oczkowod...lki-roslin.html
_________________
pozdrawiam arek
---------------------
oczko wodne żaden problem
PORADNIK PORTAL SKLEP
 
 
maciek65 
Nowy


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: z warszawy
Wysłany: 2009-11-12, 15:21   

dzięki! ;)
_________________
mkarpowicz;-}
 
 
Vanka 
Przyjaciel forum



Pomogła: 85 razy
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 2044
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-13, 21:56   

Arek mówisz i masz. Mam nadzieję, że mój komentarz przejdzie pomyślną autoryzację ;) . Nie mogę wypowiadać się póki co o roślinach, bo mam oko zbyt krótko. W przyszłym roku masz jak w banku więcej opinii :)
_________________
http://forum.oczkowodne.net/viewtopic.php?t=3444
Bądźcie pozdrowieni :)
 
 
AurorA 
Administrator
oczko wodne 5 m3



Pomógł: 270 razy
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 10659
Skąd: Brwinów k/Wa-wy
Wysłany: 2009-11-13, 22:39   

Komentarzy jest mało, nikomu nie chce się pisać ;) ale dzięki za każdy.
_________________
pozdrawiam arek
---------------------
oczko wodne żaden problem
PORADNIK PORTAL SKLEP
 
 
taniw 
Oczkomaniak


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 1164
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-25, 10:57   

Sam prowadzę sklep,

Wysłany: 2009-03-29, 10:59
Cytat:
AurorA napisał/a:

ja jak coś się nie sprawdza bo np. się psuje to wycofuje produkt ze sklepu i staram się nie wprowadzać totalnego badziewia np. wielu producentów namawia mnie na wprowadzenie sztucznych lilii wodnych w super cenach, ale tego nigdy nie dodam choćby było klientów nie wiem ilu

a to moim zdaniem błąd Ty masz zarabiać a nie patrzeć na gusta, to popyt powinien decydować o towarze i jeśli ludziska chcą badziewo to to badziewko powinno być u Ciebie
ja mimo , że mam bardzo wielu niezbyt zasobnych klijentów, Badziewia / w szczególności chińskiego/ u mnie nie zobaczysz. Tylko w ten sposób firma czy sklep może zyskać jakąś renomę.
 
 
piotr-wojtek 
Początkujący


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 22
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-12-29, 12:34   

Nie jestem handlowcem więc moja opinia niech nie będzie odczytana jako reklama ,. Walczę z oczkiem już przeszło 7 lat .Pierwsze próby z folią budowlaną jak wszyscy wiedzą z góry skazane na porażkę do obecnego stanu gdy panuje w miarę symbioza i równowaga .Z pompami było tak samo do czasu zakupienia pompy z wirnikiem na osi ceramicznej .Muszę przyznać 4 lataciągłej pracy od marca do października i wciąż działa bez problemów.
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny