wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Oczko na skale wapiennej
Autor Wiadomość
maruder
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-17, 16:15   

Witam Pawle i dziekuje za zainteresowanie :)
Niestety nie mam tu zadnych zdjec - obecnie jestem w Irlandii. Wlasnie zarabiam na budowe oczka :) Ze wstepnych obliczen, po konsultacji z innymi czlonkami rodziny, wyszlo, ze wykop bedzie mial ok 15 na 24 metry. Ksztaltu raczej owalnego bez podzialu na dwa mniejsze oczka. O tym, zeby splywajaca woda deszczowa nie dostawala sie do oczka juz wiem wlasnie z forum :) i cos w zwiazku z tym wymysle(pochyly teren) Poza tym w oczku chcialbym miec wlasnie deszczowke. Niedaleko znajduje sie stodola o pow. dachu ok. 400 m.kw plus dach domu, wiec przy dobrych deszczach powinno troche tej wody naleciec :)
Temat poruszylem tak wczesnie alby sie do wszystkiego dobrze przygotowac. A przed budowa przedstawie projekt do analizy :)

Bajbas napisał/a:
oj to ja już nie dożyje tego na forum, ale trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia :good:
Bajbas


Czemu mialoby Cie nie byc na forum?

Pozdrawiam!
 
 
Bajbas
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-17, 18:33   

piotr urbanski napisał/a:
Czemu mialoby Cie nie byc na forum?

człowiek się starzeje, coraz mniej rzeczy go ciekawi, i coraz rzadziej chce mu się zabierać głos ;)
Niewielu jest na forum ciurkiem. Większość po krótkim acz intensywnym życiu wypada z gry. Prorokuje sobie taką przyszłość.
Ale wymiary "oczka" piękna rzecz! Ja właśnie wróciłem z kąpieli ze swojego 8 x 2,5 i jest bosko w ten upał. A co dopiero taki akwen jak Twój!
Powodzenia, Bajbas
 
 
maruder
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-18, 18:01   

"Prorokuje sobie taką przyszłość" - pozyjemy, zobaczymy ;)

pozdrawiam!
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny