wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt oczka - bardzo prosze o uwagi
Autor Wiadomość
Łukasz75 
Początkujący


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-03-04, 04:20   

Paweł napisał/a:
Łukasz75 napisał/a:
Chcialbym tylko abyscie wypowiedzieli sie na temat mozliwych katow nachylenia zbocza: murek oporowy bez zaprawy , ziemia , ziemia ze skalami/kamieniami ...itp

Łukasz a gdzie tu jest północ.
Czy oczko będzie prostokątne.
Wydaje mi się że strumień ciut za krótki i dlaczego taki prosty. Zerknij TUTAJ , opisuję tam na dwóch stronach, szczegółową budowę strumienia.


Pawel , masz racje z tymi rysunkami , polnoc powinna byc na gorze rys. , a u mnie zawsze jest na dole. Pewnie dlatego , ze jak "projektuje" to patrze na swoje "dzielo" oczami wyobrazni z tarasu , ktory akurat jest na poludnie od kompleksu skalniaka i oczka.
Dla mnie jest to czytelne , ale rozumiem , ze inni nie widza tego tak jak ja , dlatego postaram sie zmienic swoje rysunki a nowe kreslic wg ogolnie przyjetych norm co do kierunkow swiata.

Oczko ma miec zaokroglone w miare brzegi , ale generalnie bedzie na planie prostokata.
Do takiego ksztaltu przekonalo mnie przede wszystkim oczko Leszka Bieleckiego , poza tym wydaje mi sie ze bedzie je stosunkowo latwiej wykonac.

Strumien nakreslilem tylko tak ogolnie , bylem juz na twojej stronie www i czytalem o strumieniu. Podoba mi sie pomysl aby wypelnic go glina , zwirem i kamieniami.


Pozdrawiam
 
 
Łukasz75 
Początkujący


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-03-04, 04:45   

Ernest napisał/a:
Czy dobrze zrozumiałem że Ty chcesz modelować skalniak poziomicą laserową ;)


Modelowac skalniak poziomica , to chyba niefortunny pomysl :oops: .... ale dzis w sklepie ogladalem laserowa poziomice , ktora pokazywala przy okazji katy ;) ... za 29$


Pozdrawiam
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny