Rybki - nie rybki. Co to za żyjątka?
Autor
Wiadomość
Artur
Administrator
Pomógł: 54 razy Dołączył: 21 Cze 2010 Posty: 1268 Skąd: Długołęka/Wrocław
Wysłany: 2020-04-06, 20:09
To są larwy komara.
_________________ Pozdrawiam Artur!
Julianna
Nowy
Dołączyła: 06 Kwi 2020 Posty: 2 Skąd: Beskid Wyspowy
Wysłany: 2020-04-06, 22:17
Dziękuję. Chciałam mieć pewność. Znasz może sprawdzone metody zwalczania dużej ilości?
Pozdrawiam
Julianna
_________________ Julianna
Artur
Administrator
Pomógł: 54 razy Dołączył: 21 Cze 2010 Posty: 1268 Skąd: Długołęka/Wrocław
Wysłany: 2020-04-07, 14:48
Julianna napisał/a: Znasz może sprawdzone metody zwalczania dużej ilości?
Pozdrawiam
Julianna
W moim oczku jest pełno ryb i ani jednej larwy.
_________________ Pozdrawiam Artur!
Chapman
Nowy
Dołączył: 27 Mar 2026 Posty: 6 Skąd: USA
Wysłany: 2026-05-13, 10:01
Lepsze by było w twoim przypadku małe stadko orf.
_________________Silnik krokowy liniowy
Advertisement ..:: Sponsor ::..
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA