wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszczelnianie kaskady
Autor Wiadomość
wigo 
Początkujący


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 30
Skąd: Piekary Śl.
Wysłany: 2017-04-25, 20:54   

Zerknij na opis mojego oczka na str. 2 - wykonywałem kaskadę czarną pianką montażową specjalnie do architektury ogrodowej. Włg mnie niezawodna i rozwiąże twój problem. W Polsce nie do zdobycia ale jak cię zainteresuje podpowiem jak ją zdobyć.
_________________
wigo
 
 
pietrz44 
Nowy


Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 3
Skąd: kuj.-pom.
Wysłany: 2017-05-31, 07:44   

wigo napisał/a:
Zerknij na opis mojego oczka na str. 2 - wykonywałem kaskadę czarną pianką montażową specjalnie do architektury ogrodowej. Włg mnie niezawodna i rozwiąże twój problem. W Polsce nie do zdobycia ale jak cię zainteresuje podpowiem jak ją zdobyć.


Poproszę o informację jak zdobyć piankę do uszczelniania kaskady. Widziałem takie w użyciu na youtube i w sprzedaży na amazon USA ale wolałbym piankę kupić sprawdzoną.

Pozdrawiam. Krzysztof
 
 
wigo 
Początkujący


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 30
Skąd: Piekary Śl.
Wysłany: 2017-05-31, 20:57   

Ta pianka z amazona z pewnością będzie dobra. Nie wiem ile kosztuje. Ja kupiłem poprzez siostrę mieszkającą w Niemczech w sklepie internetowym http://www.koi-spirit.de/...-340-g/a-10598/
Kosztuje niecałe 10 euro. Niestety nie wysyłają do Polski - najlepiej kupić przez kogoś z Niemiec. Mi zostały 3 opakowania jakbyś miał problemy z zakupem to mogę ci odsprzedać po takiej cenie jak kupiłem.
_________________
wigo
 
 
pietrz44 
Nowy


Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 3
Skąd: kuj.-pom.
Wysłany: 2017-06-01, 07:06   

wigo napisał/a:
Ta pianka z amazona z pewnością będzie dobra. Nie wiem ile kosztuje. Ja kupiłem poprzez siostrę mieszkającą w Niemczech w sklepie internetowym http://www.koi-spirit.de/...-340-g/a-10598/
Kosztuje niecałe 10 euro. Niestety nie wysyłają do Polski - najlepiej kupić przez kogoś z Niemiec. Mi zostały 3 opakowania jakbyś miał problemy z zakupem to mogę ci odsprzedać po takiej cenie jak kupiłem.


Ok. To biorę te 3 opakowania. Proszę o info na priv w jaki sposob dokonamy transakcji.
 
 
Mikstura88 
Nowy


Dołączyła: 02 Wrz 2020
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: 2020-09-02, 17:14   Dziura w folii

Dzień dobry wszystkim. Nabyłam po kimś podwórko z oczkiem i kaskadą i wiele wysiłku kosztuje mnie „rozkminienie” co i jak tu działa. Mam dziurę w najwyżej położonym dołku kaskady, za wylotem rury, w dnie. To folia jest w tym miejscu porwana. Strumień potem rozdziela się na dwa biegnąc po skalniaku do oczka. Jak naprawić dziurę bez rozbierania konstrukcji? Kupić kawałek folii i wyścielić ten dołek? Łatka nie da rady. A może pianką taką do uszczelniania kręgów betonowych itp? Proszę o wskazówki, nie mam z tym kompletnie doświadczenia.
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny