wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
JAKIEJ FOLII NIE RADZĘ KUPOWAĆ DO BUDOWY OCZKA
Autor Wiadomość
darekb 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 131
Skąd: otwock
Wysłany: 2013-09-10, 17:19   JAKIEJ FOLII NIE RADZĘ KUPOWAĆ DO BUDOWY OCZKA

Ok 3 lata temu skusiłem sie na kupno ok 90mkw folii 1mm na oczko od firmy MTX systemw Warszawie działającej przy Ul.Estrady10.Folia miała byc podwójna, trwała a juz po kilku tygodniach okazało się że to chłam,folia rozszczelniła się na dwie warstwy, a w tym roku na wiosne pusciło parę zgrzewów i woda zaczęła wyciekac.Gdy zawiozłem folie do reklamacji po uzgodnieniuz szefem, usłyszałem ,że napewno używałem odkurzacza do oczek itp,oraz ze po 3 sezonach folię się wymienia.Gdy zażyczyłem sobie rozłożenie na miejscu nowej folii z zamiarem ew kupna szef stwierdził ,że rozłożenie tu na miejscu folii to dodatkowe 100pln-Ok, chciaem zobaczyć co to za folia -okazało nsię ,że to taki sam chłam jaki mi sprzedali 3 lata temu za ok1000pln.folia sie rozdwaja i widać miejsca nie szczelne lub słabo szczelne. Ostrzegam przed tym producentem.

P.S -folia chłam którą zdjałem z oczka ew mam do wglądu- jak by sie producent zbulwersował moją opinią

Jesli to nie ten dział to niech Mod przeniesie to ostrzeżenie do odpowiedniego
_________________
pozdr Darekb
 
 
Czarny 
Nowy


Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-21, 22:29   

Niestety w oczku, które budowałem dla rodziców wystąpił ten sam problem. Ta sama firma..
 
 
darekb 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 131
Skąd: otwock
Wysłany: 2014-04-07, 19:37   

Czarny napisał/a:
Niestety w oczku, które budowałem dla rodziców wystąpił ten sam problem. Ta sama firma..

Dlatego ta informacja o tej tandetnej firmie powinna być zawsze na wierzchu ku przestrodze dla innych-[b]ta firma to MTX system z Warszawy[/b]
_________________
pozdr Darekb
 
 
darekb 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 131
Skąd: otwock
Wysłany: 2014-07-12, 16:21   

Niestety ta firma MTX SYSTEM z Warszawy oferuje znowu swoja tandetną folię na alledrogo, tak,że osoby zainteresowane budową oczka powinny byc czujne w zakupie folii do budowy oczka,zeby nie narazic sie na stratę pieniedzy i czasu kupując tak jak ja i kolega folie od MTX SYSTEM z Warszawy

Pozdr Darekb
_________________
pozdr Darekb
 
 
Ryba2008 
Przyjaciel forum



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 652
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-02, 20:57   

Witam i także nie polecam tej firmy MTX SYSTEM z Warszawy. Dokonałem w tej firmie dwukrotnego zakupu. Zakup folii do oczka ponad 100 m2 był udany i nie miałem uwag. Folia sprawdza się dobrze do dziś. Robiąc filtr K-G kupiłem ponownie folię w tej firmie. Po rozłożeniu folii byłem powalony. Folia była wykonana z odpadków. Na powierzchni foli było bardzo dużo okrągłych 1 cm placków, w których folia była cieńsza od prezerwatywy, a powinna mieć grubość 1mm. Całe szczęście, że kupiłem z dużym zapasem, więc wycinałem te wadliwe połacie folii. jednym słowem NIE POLECAM. LEPSZA JEST TOREBKA Z BIEDRONKI ZA 7 GROSZY. Ryba2008
_________________
Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Będziemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka. Bruno Ferrero
 
 
Ryba2008 
Przyjaciel forum



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 652
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-05-22, 17:08   

Witam.
„Polecam” folię bezpośrednio od producenta MTX z Warszawy.
Oto powody:
1. Przystępna cena – 12 zł/m2
2. Folia dwuwarstwowa źle zgrzana.– można ją z łatwością rozwarstwić . Dzięki temu możesz mieć folię o powierzchni 2 x większej niż kupiłeś.
3. Folię zanim położysz do oczka będziesz musiał naprawiać. Ja straciłem 1 dzień na łatanie jej w 20. miejscach po obu stronach i to zaraz po zakupie.






Nauka kosztuje, jeśli klejenie łat zrobisz sam, to zarobisz.

4. Ta folia narazi Cię na poniesienie dodatkowych kosztów związanych z zakupem kleju do PCV, acetonu i papieru ściernego.



5. Straconego czasu nie da się wycenić. Słów wypowiedzianych pod adresem sprzedawcy takiej folii też trudno wycenić.
Jednym słowem „polecam”. Ryba2008
_________________
Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Będziemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka. Bruno Ferrero
 
 
Sylwester79 
Bywalec


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 156
Skąd: Zamość
Wysłany: 2015-05-23, 08:02   

Super reklamówka , kolega chyba pracuje w firmie reklamowej :-D
 
 
 
Majkel1980 
Nowy


Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 4
Skąd: Otwock
Wysłany: 2015-08-18, 11:55   

Witam właśnie dziś miałem złożyć zamówienie w tej firmie na swoje oczko. Ale po waszych wpisach trochę mam obaw czy jednak jest jakaś firma z okolic Warszawy- Otwocka która jest godna polecenia? Może jest ktoś z moich okolic kto by mi doradził? Mam wykopane oczko w kształcie trójkąta o wymiarach 6x4x4m o głębokości 1,8m firma ta zaproponowała mi folię z kilku kawałków jakieś rady?
 
 
darekb 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 131
Skąd: otwock
Wysłany: 2015-08-22, 02:20   

Jak chcesz zobaczyć ten chłam z MTX SYSTEM po podjedz -masz kilkanascie km do mnie mieszkam w Celestynowie.Zobaczysz jaką teraz mam folię i jak Ci przypasuje to poszukam faktury z danymi producenta(folię dowożą do domu)
P.S Pamiętaj nie oszczędzaj na folii,,bo to się nie opłaci, a o folii z MTX radzę zapomnieć , gorszej chyba nie ma.
_________________
pozdr Darekb
 
 
Majkel1980 
Nowy


Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 4
Skąd: Otwock
Wysłany: 2015-10-13, 14:28   

Witam posłuchałem rady kupiłem gdzie indziej jeszcze raz dzięki za informacje.
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny