wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy




Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Artur
2012-07-25, 22:52
Zaskroniec zamieszkał nad oczkiem
Autor Wiadomość
zbiho 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 184
Skąd: Borek nad Balatonem
Wysłany: 2012-07-25, 19:33   Zaskroniec zamieszkał nad oczkiem

Witam,przeczytałem w ciągu dwóch ostatnich miesięcy prawie cały materiał forum dotyczacy koi.Mozna się wszystkiego dowiedzieć sledząc dyskusje, dlatego dopiero dzisiaj się zalogowałem żeby zadać pytanie,czy zaskroniec pływający po oczku w jakiś sposób może wpływać na samopoczucie i zachowanie koi.Nie wiem czy zaskroniec może atakować ryby.Od dwóch tygodni jakoś dziwnie są przestraszone,do pływajacego pokarmu podpływaja na pełnej prędkości i natychmiast zanurzają się na pół metra i na takiej głebokości pływają.Dawniej pływały pod powierzchnią i powoli połykały pokarm.Czy mam zapolować na tego węża?ma z 80 cm długości i szybko chowa się w jałowce rosnące nad oczkiem.
_________________
albo rybki i akwarium
 
 
twister47 
Entuzjasta



Pomógł: 10 razy
Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 632
Skąd: Radomsko
Wysłany: 2012-07-25, 19:47   

Ja właśnie dziś rozmawiałem ze znajomym na ten temat i lepiej szybko daj mu nakaz eksmisji bo znajomemu wybrały zaskrońce prawie wszystkie ryby w oczku.
_________________
Życie jest piękniejsze gdy choć jedna ściana jest zielona.
 
 
 
zbiho 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 184
Skąd: Borek nad Balatonem
Wysłany: 2012-07-25, 19:55   

No to mnie nastraszyłeś,ostatnio nie widuję tych najmniejszych butterfly kupionych na wiosne.To by była tragedia,jutro zrobię jakąś dużą siatkę i polowanie od czwartej rano,bo w tych godzinach najczęściej go widywałem.Wiem ze nie są jadowite ale czy mam się go jakoś specjalnie obawiać?
_________________
albo rybki i akwarium
 
 
Adalbert 
Oczkomaniak



Pomógł: 60 razy
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2645
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2012-07-25, 19:58   

U mnie zadowalał się narybkiem (niechcianym tak czy siak ;) ) a eksmisję dostał jak chciał wszamać ulubioną żabcię na oczach moich i żony. Wyniósł się sam po pierwszym ostrzeżeniu z wygrożeniem :evil:
_________________
Pozdro! Wojtek

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
http://forum.oczkowodne.n...der=asc&start=0
 
 
zbiho 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 184
Skąd: Borek nad Balatonem
Wysłany: 2012-07-26, 08:37   

Kilka lat temu też gościł nad oczkiem zaskroniec,tamten miał ponad metr długości i widziałem jak połykał wielką szarą ropuchę co mieszkała pod mostkiem,zaraz potem się wyprowadził.Byłem przekonany że są to węże wędrowne,ale może jak znajdą żerowisko to zostaną na parę dni,dopuki wszystkiego nie wyjedzą.Nie sądziłem że dadzą radę złapać rybę,chociaż koi do najszybszych nie należą,zwłaszcza butterfly.Kiedyś widziałem jak duża zielona żaba połykała 4cm karasia,pozostaje polowanie...
_________________
albo rybki i akwarium
 
 
zbiho 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 184
Skąd: Borek nad Balatonem
Wysłany: 2012-07-29, 15:06   

Po problemie,wyprowadził się,nie widzę go już trzeci dzień.Brakuje tylko dwóch z trzech zielonych żab,które do tej pory mieszkały u mnie.
_________________
albo rybki i akwarium
 
 
Advertisement
..:: Sponsor ::..




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25.01.2007
Posty: 4134
Skąd: USA





Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny