wyposażenie do oczka wodnego rośliny wodne pokarmy dla ryb preparaty i lekarstwa i dla ryb lampy uv, filtry, pompy
Strona Główna Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Oczko wodne - forum Strona Główna
Oczko wodne - forum - Warunki Rejestracji

Przeczytaj uważnie zanim zaakceptujesz!

Nie spamuj, na forum możesz podawać linki do własnych stron lub innych ciekawych (o ile nie zawierają treści niezgodnych z prawem). Nie podajemy linków do aukcji na portalach aukcyjnych np. e-bay, allegro, oraz konkurencyjnych stron komercyjnych. Zastrzega się jednak możliwość usunięcia przez Moderatorów dowolnych linków, bez podawania przyczyn, jeśli uznają, że wspomniane linki nie są merytorycznie niezbędne, mimo pozorów noszą cechy reklamy lub w jakikolwiek inny sposób naruszają dobro forum.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła .

Każdy jest zobowiązany pisać swoje posty w przeznaczonych do tego działach. Nadaj odpowiedni temat! Tematy typu "MAM PROBLEM!", "RATUNKU!" będą kasowane! Staraj się pisać na temat i zrozumiale. Zanim zadasz pytanie sprawdź, czy ktoś nie pytał już o to samo. Posty i tematy dublowane będą usuwane. Nie zmieniaj tematu dyskusji! Jeśli piszesz posty nic konktertnego nie wnoszące typu "jakie ładne masz oczko wodne" dawaj na nie limit czasowy (wystarczy 1, 2 dni) i po tym czasie posty znikną.

Jest to skrócona wersja regulaminu, po rejestracji zapoznaj sie z pełnym tekstem w dziale "Nasze forum".

Klikając odnośnik na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

oczko wodne - poradnik praktyczny