Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

Oczko z formy - 500l z kaskadą fontaną

mkslonik - 2017-09-02, 09:31
Temat postu: 500l z kaskadą fontaną
Buduje mini oczko do niego ma spływać woda kaksada wlewająca się z Fontany zrobionej z kamienia. W związku z tym mam pytanie czy wokół tej formy rozkładać jeszcze folię oraz czy na zimę już zasadzić rośliny czy mogę zostawić sama formę.z lewej strony będą posadzone bambusy a na tyle miskant olbrzymi. Jakie rośliny polecacie do takiej 500l formy.

luzio - 2017-09-02, 19:46

Wywal to na śmietnik. Masz ładny teren, weź się za prawdziwe oczko. Ale jeśli już się uprzesz na tą formę to i tak nie ma znaczenia co tam wsadzisz bo po niedługim czasie dojdziesz do wniosku że to jest kaszaniaste...

[ Dodano: 2017-09-02, 20:50 ]
A nad miskantem olbrzymim też bym się poważnie zastanowił. Ale spoko. Przyśpieszysz sprawy. Nie będziesz długo dojrzewać do konkretnej rewolucji i sensownej aranżacji ogrodu...

taniw - 2017-09-03, 07:05

luzio, ma rację. Kup folię i buduj. To nic trudnego w kilka dni można zrobić oczko. Kilkanaście razy większe od tej formy.
mkslonik - 2017-09-03, 20:25

Akurat ta dziura co jest zasypywana i forma w nią wsadzona to był wykop pod duże oczko teraz zasypane z rożnych powodów do realizacji nie doszło. Forma kupiona gównie pod wode spływająca z fontanny.
A czemu myskant jest złym pomysłem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group