Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

Galeria zdjęć oczek wodnych - Oczko Piotrka

pi0tr3k - 2017-06-18, 10:18
Temat postu: Oczko Piotrka
Krok po kroku, jak bylo i jak jest teraz
Jedynie zostalo mi dokonczyc wodospad..

Przed




W trakcie






















No i tak wyglada mniej wiecej efekt koncowy




Napracowalem sie z tymi kamyczkami, jak wam sie Podoba?

luzio - 2017-06-18, 11:55

Kamyki fajne ale coś czuję że mimo wielkiej pracy wkrótce nastąpi przebudowa oczka :P
pi0tr3k - 2017-06-18, 13:46

Dlaczego tak sądzisz? :((
luzio - 2017-06-18, 13:54

No cóż, kamyki znikną pod mułem, urok zniknie, potem także dojdziesz do wniosku że oczko jest za małe a także nowe pomysły. Zawsze tak jest że po zbudowaniu oczka dochodzi się do wniosku że wiele rzeczy można zrobić lepiej albo inaczej. Praktycznie każdy dokonuje z czasem gruntownego remontu.
Ale ok. Narazie trzymaj się tego co jest i obserwuj. Gdy już w głowie będziesz mieć nową mocną wizję to będziesz się mógł znów wziąć do roboty ;)

Qba - 2017-06-18, 14:00

Nie przejmuj się, każdy zmienia po pewnym czasie ;)
Zrobiłeś kawał roboty. Każdy robi tak, jak mu się w danym momencie podoba. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało po nasadzenia roślin i całkowitym wykończeniu. Mam wrażenie, że przy budowie rośliny nie były jednak Twoim priorytetem i półki nie są odpowiednio pod nie wykonane. Napisz coś o filtracji, co planujesz wpuścić do oczka itp.
A tymczasem witamy w gronie oczkozakręconych :piwko:

mikstyczny - 2017-06-22, 18:04

Jak popracujesz , dasz więcej roślin to będzie o niebo lepiej , chodź już teraz jest fajnie :good:
pi0tr3k - 2017-08-20, 14:45

luzio napisał/a:
No cóż, kamyki znikną pod mułem, urok zniknie, potem także dojdziesz do wniosku że oczko jest za małe a także nowe pomysły. Zawsze tak jest że po zbudowaniu oczka dochodzi się do wniosku że wiele rzeczy można zrobić lepiej albo inaczej. Praktycznie każdy dokonuje z czasem gruntownego remontu.
Ale ok. Narazie trzymaj się tego co jest i obserwuj. Gdy już w głowie będziesz mieć nową mocną wizję to będziesz się mógł znów wziąć do roboty ;)


Kamyczki robia sie zielone, to prawda. Ale tak raz tygodniowo czyscze je szczotka i znowu jest pieknie :)

taniw - 2017-08-20, 16:39

To masz samozaparcie. Oczko sprawia wrażenie ja by było z innej planety, ja wolę bardziej naturalne zbiorniki. Ale ogólnie jest fajne i najważniejsze jest by tobie się podobało.
PolaLola - 2018-02-24, 16:17

Łał świetny pomysł! Przepiękne.
pi0tr3k - 2018-04-10, 10:24

Po zimie troche strasznie wygladało, liscie jesienne itd (nawet siatka nie pomogła) - ale juz doprowadzilem do stanu w jakim ma byc! Wszystkie rybki nawet przezimowały pod 10 cm lodu :soczek:
rewi - 2018-04-22, 18:47

Jest efekt ;-)
agent 007 sumek - 2018-04-29, 11:00

Oczko fajne zrobione z pomysłem gratuluje :)
andy_czarny - 2018-05-11, 16:06

Fajnie wyszło teraz obsadzic ładnie i bedzie super ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group