Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

Inne - umilacze

hidarion - 2014-07-16, 22:24
Temat postu: umilacze
Witam, są wakacje, a co za tym idzie, dużo wolnego czasu. Ostatnio siedząc w ogrodzie popatrzałem na tą "zieloną przystań" i pomyślałem, że czegoś tu brakuje, a więc czy macie jakieś patenty lub pomysły na coś, co mogłoby umilić czas spędzany w ogrodzie?
Interesowały by mnie jakieś odmienne, dość rzadko spotykane rzeczy.
Z góry dzięki ;)

AurorA - 2014-07-17, 01:35

...ja jeżdżę na pracownicy jak na koniu, polewam ja wodą ze szlaufa i wrzucam do oczka. Może nie jest to takie rzadkie ale mi bardzo czas umila :-D
Artur - 2014-07-17, 07:08

Ja, postawiłem sobie 3 ule z pszczołami. :)
Radzionek - 2014-07-17, 10:53
Temat postu: Re: umilacze
hidarion napisał/a:
Witam, są wakacje, a co za tym idzie, dużo wolnego czasu. Ostatnio siedząc w ogrodzie popatrzałem na tą "zieloną przystań" i pomyślałem, że czegoś tu brakuje, a więc czy macie jakieś patenty lub pomysły na coś, co mogłoby umilić czas spędzany w ogrodzie?
Interesowały by mnie jakieś odmienne, dość rzadko spotykane rzeczy.
Z góry dzięki ;)

Szukasz wrażeń, czy się zwyczajnie nudzisz?
Mam jakiegoś "dobrego" sąsiada, który z nudów na emeryturze dostaje hopla na punkcie ptactwa i dziczyzny. Nie złapałem za rękę, ale przerzucić martwą sarenkę przez dwa odległe od siebie ogrodzenia, by umilać padliną spędzanie wolnego czasu na ogrodzie to bezczelny majsterszczyk. Arka pomysł jest ciut lepszy, chociaż ekstremalny :yahoo:

justii - 2016-07-14, 10:08

a może trampolina? Ostatnio przekonałam się, że to super zabawa nie tylko dla dzieci. A jeżeli chodzi o czysto wizualne sprawy to może kwiaty, jakieś fontanny ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group