Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

Inne - Miniaturowe formy oczko wodne.

Mariusz - 2009-07-19, 06:51
Temat postu: Miniaturowe formy oczko wodne.
Gdzie można nabyć,plastikowe formy w kształcie nerki(100cm-50cm,gł.30-40cm)Potrzebuje ich 30szt.Hurtownie nie prowadzą sprzedaży tak małych form.Może ktoś ma jakieś namiary na producenta, w internecie niewiele znalazłem.
lepi - 2009-07-19, 09:53
Temat postu: Re: Miniaturowe formy oczko wodne.
Mariusz Czernicki napisał/a:
Gdzie można nabyć,plastikowe formy w kształcie nerki(100cm-50cm,gł.30-40cm)Potrzebuje ich 30szt.Hurtownie nie prowadzą sprzedaży tak małych form.Może ktoś ma jakieś namiary na producenta, w internecie niewiele znalazłem.


Największy wybór jest tu z tym, że obawiam się, że mimo wszystko są zbyt duże i zbyt mało "nerkowate"...

To krajowy producent, może wyprodukowaliby na jakichś sensownych warunkach 30 sztuk dla Ciebie i to takich, jakie chcesz... kto wie. Pewnie warto zapytać...

lepi

AurorA - 2009-07-19, 11:26

Mnie oczywiście zastanawia po co Ci akurat takie formy?
Mariusz - 2009-07-19, 11:54

Dzięki lepi za pomoc :good:

AurorA napisał/a:
Mnie oczywiście zastanawia po co Ci akurat takie formy?

W Niemczech składali po kilka donic do kupy, świetnie maskowali drewnem oraz kamieniami i obsadzali odpowiednimi gat. roślin strefy błotnej(choćby sekcja skrzypów,które nad stawem by się rozlazły).Wyglądało to bardzo estetycznie.Wśród jednej sekcji pojemników, jeden zawsze był tylko z wodą,pełnił rolę poidła dla ptaków.
U mnie każdy zestaw pojemników rozmieszczę w różnych suchych miejscach ogrodu,podłączając nawadnianie kropelkowe.Dlaczego nerki,łatwiej złożę je w kupy,oczywiście będą wkopane w ziemi.

AurorA - 2009-07-19, 13:07

Ja bym to zrobił z siatkobetonu - wtedy możesz dać dowolne kształty jakich Ci trzeba - jednak to pracochłonne i na pewno jakby się udało to gotowe formy o wiele łatwiej obsadzić.
Widziałem na alegro gościa który wykonuje takie zbiorniki z laminatu na miejscu w dowolnym kształcie- ceny nie były porażające i można było nawet wybrać fakturę wykończenia.

Mariusz - 2009-07-19, 14:26

Rownież zastanawiałem się nad siatkobetonem, jeszcze decyzja w trakcie,ale teraz zaskoczyłeś mnie tym laminatem.Będę w kontakcie,realizacje przewiduję wczesną wiosną,dlatego mam jeszcze czas.Dzięki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group