Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

Oczko wodne z folii. - Tradux- przepust przez folię

lepi - 2008-07-25, 13:50
Temat postu: Tradux- przepust przez folię
Witam,
ciekawym, czy ktoś stosował coś takiego?
Tradux
no i jakie miał doświadczenia, zwłaszcza zimowe, przy zamarzaniu wody poniżej poziomu przelotu...

nie jest to specjalnie tanie, ale doskonale pomogłoby zamaskować owężowanie...

pozdr
lepi

barba50 - 2008-07-26, 02:06

Mają takie (albo podobne) w Ciastoramie - można obejrzeć. Nie trzeba szukać za morzem.
AurorA - 2008-07-26, 23:15

Produkty firmy Oase można kupić też w Polsce. Cena katalogowa tradux to 119,90 zł. Jak są chętni mogę sprowadzić. Na pewno produkty tej firmy to najwyższa sprawdzona jakość.
mishka2 - 2013-02-11, 19:42

Może ktoś zna jakąś alternatywę do traduksa. Chodzi mi głównie o średnice 50mm oraz szerokość uszczelki powyżej 1cm.
jurek47 - 2013-02-11, 21:34

Ciekawe jak by się sprawdził wylot od umywalki , jest nakrętka i tylko dobrze dopasować.
mishka2 - 2013-02-11, 21:53

jurek47 napisał/a:
Ciekawe jak by się sprawdził wylot od umywalki , jest nakrętka i tylko dobrze dopasować.

Testowałem już przeloty z spłuczki toaletowej mają 50mm średnicy, ale gorzej je dokręcić i szerokość uszczelki jest mała nie zawsze się sprawdza przy foli która elastyczna i może pracować w niektórych przypadkach. Jeśli kogoś zadowalają mniejsze średnice to można w przystępnej cenie dostać przeloty i Aqua-Medic. Ja potrzebuje solidnych i niezawodnych wiec pewni zostanie na traduksie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group