Oczko wodne - forum
Forum miłośników oczek wodnych.

Galeria zdjęć oczek wodnych - Fragment mojego oczka.

darekb - 2013-09-11, 10:32
Temat postu: Fragment mojego oczka.
http://www.fotosik.pl/u/darekvt1100/album/1502182

Coś powinno byc teraz widoczne -postaram się o więcej fotek

Bartosz_n - 2013-09-11, 11:03

Całkiem fajnie się zapowiada, mam nadzieję,że dodasz więcej zdjęć.

Zdjęcia z fotosika możesz bezpośrednio przez forum ładować...

Jeśli wciśniesz przycisk ,, odpowiedz" , to wyświetli Ci się nowe okno ... gdzieś tak w połowie strony jest napis ,, Kliknij aby dodać zdjęcie do wiadomości "
klikasz , czytasz i za chwilę pojawia się ładne zdjęcie w Twoim temacie. :yahoo:

darekb - 2013-09-11, 11:08

Bartosz_n napisał/a:
Całkiem fajnie się zapowiada, mam nadzieję,że dodasz więcej zdjęć.

Zdjęcia z fotosika możesz bezpośrednio przez forum ładować...

Jeśli wciśniesz przycisk ,, odpowiedz" , to wyświetli Ci się nowe okno ... gdzieś tak w połowie strony jest napis ,, Kliknij aby dodać zdjęcie do wiadomości "
klikasz , czytasz i za chwilę pojawia się ładne zdjęcie w Twoim temacie. :yahoo:


Dzieki za wyrozumiałośc i podpowiedz -narazie dodałem tam juz wiecej fotek jak umiałem

Bartosz_n - 2013-09-11, 11:11

darekb napisał/a:
Dzieki za wyrozumiałośc i podpowiedz -narazie dodałem tam juz wiecej fotek jak umiałem

spoko :piwko:
od tego jest te forum ;)

super oczko :brawo:
rybki fajne , mam nadzieję , że będziesz regularnie odświeżał galerię

darekb - 2013-09-11, 11:43

Bartosz_n napisał/a:
darekb napisał/a:
Dzieki za wyrozumiałośc i podpowiedz -narazie dodałem tam juz wiecej fotek jak umiałem

spoko :piwko:
od tego jest te forum ;)

super oczko :brawo:
rybki fajne , mam nadzieję , że będziesz regularnie odświeżał galerię


Bede się starał jeśli przywiozą mi zaraz nową folię bo ta z MTX system pekła i mam zrujnowany ogrod na te chwile,ryby od tyg w basenie, ale nie poddaje sie -dzięki za wsparcie

taniw - 2013-09-11, 13:01

Bardzo fajne oczko. I widzę wszystko bez okularów. Pozdrawiam.
darekb - 2013-09-11, 13:16

taniw napisał/a:
Bardzo fajne oczko. I widzę wszystko bez okularów. Pozdrawiam.


Ciesze sie ze cos widac-własnie przywiezli mi nową folię wiec jak tylko ją położe zabieram się do odtwarzania oczka i oczywiscie fotki bedą

lasoch - 2013-09-11, 15:52

Cudne oko :good: . Takie dorodne rośliny i kwiaty lilii! Bobrki - ogromne! No i boski ten świerk. Ryby też fascynujące i ładne żółwie.
rewi - 2013-09-11, 16:10

Ciekawe klimaty oczka :brawo: Witam i zapraszam do angażowania się w życie forum :pa:
darekb - 2013-09-11, 17:39

Bardzo mi pomagają te miłe komentarze w oczekiwaniu na zaprzestanie opadów co by umożliwiło połozenie nowej folii. Może rybki wytrzymaja w basenie jeszcze dzień dwa?-nawet boje sie zagladac, dziś mija tydzień -jazie niebieskie zaczynają polować na owady w tym basenie to może jest im Ok.

[ Dodano: 2013-09-11, 18:09 ]
lasoch napisał/a:
No i boski ten świerk.

Tak ja tez jestem dumny z tej Conicy

P.S wyobraz sobie ,że ją trzy lata temu przesadzałem z innego miejsca i rośnie jak widac-

ILUSION - 2013-09-11, 18:46

Witaj, fajne oczko i świetny pies :)
Czy to jest Dog, czy może Fila brasileiro?

darekb - 2013-09-11, 20:01

ILUSION napisał/a:
Witaj, fajne oczko i świetny pies :)
Czy to jest Dog, czy może Fila brasileiro?


To Fila Brasileiro-ma juz 11 lat ,nigdy nikogo obcego nie wpusciła na teren(zresztą pochodzi z hodowli z Twoich stron ok Poznania)

Gosik - 2013-09-12, 13:43

Fantastyczne zdjęcia oczka, szczególnie piękne jest drugie zdjęcie, niesamowity ogród, no i psiak bardzo ładny.
ILUSION - 2013-09-12, 20:51

darekb napisał/a:
To Fila Brasileiro-ma juz 11 lat ,nigdy nikogo obcego nie wpusciła na teren(zresztą pochodzi z hodowli z Twoich stron ok Poznania)

Piękny pies :)

woody - 2013-09-12, 20:57

te żółwie nie obgryzały ci lili???
darekb - 2013-09-12, 23:58

woody napisał/a:
te żółwie nie obgryzały ci lili???


Nie ,nie żółwie były obok w takim małym baseniku jakby przyklejonym do oczka i do tego z bardzo wysokim i pionowym brzegiem, bo bez przerwy przechodziły wspinając się niesamowicie po kamieniach lub gałązkach roslin do oczka i mogły by narobić szkód w roslinach i rybkach.Na zime brałem je do domu do akwarium.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group